Zaznacz stronę
4.4/5 - (9 votes)

Czy właśnie zobaczyłeś lustrzaną godzinę 07:07? Czy widzisz ją regularnie? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

To Anioły i uniwersalne energie wysyłają do was wiadomości, aby wasze życie stało się bardziej owocne i znaczące. Namawiają cię, abyś zwrócił uwagę na numer godziny 07:07, abyś mógł zrozumieć ukryte znaczenie, które się za nim kryje.

Witaj Nazywam się Bartosz Kazibudzki.

Jestem szamanem i energoterapeutą.

Lustrzane cyfry to wiadomość od Opiekunów, żebyś lepiej poznał swoją duszę.

Chętnie Ci w tym pomogę – ZAPRASZAM >>

Dlatego Twój podświadomy umysł wskazuje Twojemu świadomemu umysłowi, aby często spoglądał na tę godzinę. Nie ignoruj go i pozwól mu płynąć naturalnie do ciebie, abyś mógł zdobyć każdą odrobinę energii i mocy, którą zapewnia ci twoja najwyższa istota.

Liczba 7 jest związana z wieloma religiami i jest liczbą mistyczną. Istnieje wiele mitów związanych z tą liczbą.

Tak więc omówmy wrodzone znaczenie liczby 07:07, gdy pojawia się ona w Twoim życiu regularnie.

Pierwsze Znaczenie 07:07: Jesteś na skraju przebudzenia i oświecenia

Pierwsze znaczenie liczby godziny lustrzanej 07:07 jest takie, że jesteś na skraju przebudzenia i zamierzasz osiągnąć oświecenie jako dusza.

Jesteś jedną z tych dusz, które są połączone z boskimi energiami. Tak więc, z pomocą duchowości, będziesz w stanie osiągnąć boską wiedzę i zrozumienie.

Będziesz oświecony z własnym ja i przebudzony, aby lepiej poznać inne dusze z ich wnętrza serca. Pozwoli Ci to zobaczyć umysł i zrozumieć, czego chcą inni ludzie.

Twoim obowiązkiem, zgodnie z numerem lustra 07:07, jest rozprzestrzenianie miłości i wiedzy, którą zdobyłeś, z każdym. Bądź lightworker dla społeczeństwa i niech każdy oświeci się od wewnątrz.

Drugie znaczenie godziny 07:07: Jesteś na dobrej drodze i musisz iść dalej

Zgodnie z 2. znaczeniem liczby godzin lustrzanych 07:07, robisz w życiu całkiem dobrze. Wybrałeś właściwą ścieżkę i jest kontynuowany na nim do teraz.

Anioły i uniwersalne energie zapewniają cię, że nie ma się czym martwić. Twoje życie zdecydowanie się zmienia, ale w pozytywnym kierunku.

Jest to pomyślny czas dla Ciebie, ponieważ coś wspaniałego i ekscytującego jest manifestowane dla Ciebie. W najbliższej przyszłości wszystko zostanie przed Tobą odsłonięte. Zachowaj cierpliwość.

Przede wszystkim nie bądź smutny i niecierpliwy jeśli nie otrzymasz wyników zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Zachowaj swoje marzenia na właściwej drodze i prędzej czy później będziesz tam podając rękę z sukcesem.

Trzecie znaczenie 07:07: Jesteś czarujący i masz zdolności jasnowidzenia

Tak więc, jeśli widzisz numer lustra 07:07 często jest to wiadomość, że masz bardzo atrakcyjną osobowość. Możesz przyciągnąć i przekonać innych bardzo łatwo i uzyskać to, co chcesz osiągnąć.

Jesteś osobą pełną współczucia i masz bardzo szlachetne serce. Nikt nie idzie z pustymi rękami i umysłami, jeśli Cię o to poprosi. Pomagasz im we wszystkim, w czym tylko możesz.

Nie ma nic, czego nie mógłbyś osiągnąć, jeśli jesteś zdeterminowany i myślisz o nigdy nie pokonującym nastawieniu.

Ludzie są zszokowani, kiedy odkryli Twoje zdolności jasnowidzenia, aby poznać przyszłość. Są oszołomieni faktem, że możesz powiedzieć, co myślą, nawet zanim z tobą porozmawiają.

Użyj swoich uprawnień i darów, aby pomóc innym i poprawić ich życie.

Czwarte Znaczenie 07:07: Materialne i finansowe ogromne zyski są w drodze

Jest to świetny znak, że jesteś sygnalizowany przez numer 07:07 na bieżąco. Ponieważ istnieje duża możliwość osiągnięcia ogromnych zysków finansowych i materialnych.

Raduj się i poczuj szczęście, gdy kiedykolwiek znajdziesz ten numer łaskoczący twój umysł. Bądź gotowy, aby osiągnąć owoce swojej ciężkiej pracy potu przeszłości.

Jeśli masz zamiar zrezygnować z przedsięwzięć i marzeń to hej! pomyśl jeszcze raz. Są one potajemnie zaczyna manifestować dla Ciebie i zostaną przedstawione przed tobą w boskim czasie prawo.

Zachowajcie ogromną cierpliwość i kontynuujcie ciężką pracę z pasją. Uniwersalne Energie i Anioły są za tobą przez cały czas, zachęcając cię i podtrzymując na duchu.

Dążcie do przodu i nie oglądajcie się za siebie. Podejmij maksymalne ryzyko w życiu i wyjdź ze swojej strefy komfortu, aby osiągnąć wielki sukces.