Zaznacz stronę
4.9/5 - (543 votes)

Lustrzana godzina 23:23 jest wiadomością od Twoich aniołów stróżów i/lub dowodem na synchroniczność świata.

Jakąkolwiek perspektywę przyjmiesz, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, co to zjawisko oznacza z punktu interpretatorów lustrzanych godzin.

Godzina lustrzana 23:23 jest wiadomością o związkach, włączając w to związki przyjacielskie, rodzinne i te romantyczne. Godzina lustrzana 23:23 mówi o tym, jak ważne jest pielęgnowanie dobrych relacji.

Witaj Nazywam się Bartosz Kazibudzki.

Jestem szamanem i energoterapeutą.

Lustrzane cyfry to wiadomość od Opiekunów, żebyś lepiej poznał swoją duszę.

Chętnie Ci w tym pomogę – ZAPRASZAM >>

Ludzie są istotami społecznymi i wszyscy potrzebujemy mieć kogoś, na kim możemy się oprzeć. Nawet te introwertyczne, samotnicy, którzy czują się lepiej, gdy spędzają czas na własną rękę są jednostki, które są częścią uniwersalnej sfery zwanej ludzkością.

Wszyscy jesteśmy połączeni, w ten czy inny sposób i zgodnie z wrażliwością każdego z nas.

Jednak ten przekaz pojawia się zazwyczaj u osób, które bardziej potrzebują kontaktu bezpośredniego niż pośredniego. Zdarza się, że zaniedbujemy nasze związki lub bierzemy je za pewnik, naiwnie wierząc, że inni zawsze pozostaną po naszej stronie, nawet jeśli nie poświęcamy im tyle uwagi, co kiedyś.

To jest pułapka wiele romantycznych związków. Ty myśleć że miłość jako koncept jest dosyć? Cóż, miłość ma wiele stron. Jest bogata i piękna i powinna być pielęgnowana z wielu stron.

Podobnie jest z relacjami przyjacielskimi, a zwłaszcza rodzinnymi. Wierzymy, że nasze rodzeństwo, rodzice, przyjaciele i inni bliscy ludzie nas kochają i że oni po prostu wiedzą, że ta miłość jest wzajemna.

To prawda, ale ludzie potrzebują uczucia wyrażonego poprzez miłe słowa, czyny, drobne gesty. Pomyśl o kimś, kto jest Ci bliski. Czy ta osoba nie wydaje się ostatnio trochę smutna? Czy zarezerwowałeś trochę czasu na rozmowę z nim lub z nią?

Godzina lustra 23:23 jest przypomnieniem wszystkich tych pięknych rzeczy, którymi ludzie dzielą się między sobą, a w szczególności miłości. Chodzi o uniwersalną miłość, która kryje się za wszystkimi związkami, ale także o manifestowanie miłości, która sprawia, że serca ludzi stają się bledsze i szczęśliwsze.

Nie wahaj się zrobić coś miłego dla swoich bliskich, czy to głupie! Oni to docenią, a Twoje własne serce będzie pełne.

23:23 Lustrzane godziny – Symbolika i znaczenie

Zobaczmy, jak ta wiadomość może być rozumiana z perspektywy duchowej, anielskiej numerologii, ponieważ jest to najlepszy sposób na zrozumienie cudownych znaczeń godzin lustrzanych i powtarzających się sekwencji numerycznych, które są pełne znaczeń.

Ta sekwencja numeryczna składa się z dwóch cyfr, 2 i 3, z których każda ma swoją specyficzną wibrację i energię. Obie bardzo ładnie wyjaśniają ogólne przesłanie.

Liczba 2 jest liczbą równowagi, stabilności, towarzyskości, przyjaźni, silnych więzi między ludźmi, związków rodzinnych, niezawodności, lojalności, wzajemnego szacunku i zaufania.

Chodzi tu o dyplomatyczne myślenie, kompromisy, harmonię, wsparcie, partnerstwo i współpracę. Miłość stoi za wszystkimi tymi pojęciami i pomysłami, w swojej uniwersalnej, podstawowej formie, która tworzy solidny grunt dla wszystkiego innego.

Ta liczba inspiruje łagodność, dobroć, troskę i dzielenie się.

Numer 3 jest „dzikszy”, szczególnie to, co jest potrzebne, aby to przesłanie było kompletne. Liczba 3 rezonuje z energiami entuzjazmu, młodości, komunikacji, spontaniczności, pasji, współczucia, odwagi, optymizmu, radości i życzliwości.

Reprezentuje przyjemność, otwartość, gotowość do pomocy, wolne myślenie, witalność, humor i ogólną energię. Wnosi radość i pasję do życia ludzi. Liczba 3 odnosi się do manifestacji, podczas gdy liczba 2 do podłoża dla niej.

Razem, te dwie liczby tworzą równowagę i szerzą przesłanie miłości i zrozumienia, jak widzieliśmy w ogólnej interpretacji godziny lustra. Każdy z nas potrzebuje po trochu jednego i drugiego, a wszyscy potrzebują miłości.

Miłość sprawia, że świat się kręci, ale przybiera ona wiele form, z których wszystkie powinny być odżywiane i wspierane.

Wszechświat chce Ci o tym przypomnieć, gdyż często gubimy się w świecie zobowiązań i sztuczności, zapominając o tak podstawowych i cennych wartościach.

23 23 w astrologii i numerologii

Astrologia i numerologia mogą nam ujawnić dodatkowe znaczenia ukryte w tym przekazie. Wiadomość ta rezonuje również z energią liczby 1, ponieważ suma cyfr daje 10, a 1 plus 0 równa się 1.

Liczba jeden odnosi się do początków i końców, startu i sukcesu, przywództwa, pewności siebie, poczucia własnej wartości, odwagi i tak dalej.

W tym przesłaniu jest to tylko podtekst, który ma przypominać, że należy również zachować równowagę między własnymi potrzebami a potrzebami innych.

Co zrobić, gdy zobaczysz 23:23?

Jeśli zdarzy ci się zobaczyć godzinę lustra 23:23, a zwłaszcza jeśli zacznie się ona powtarzać, pomyśl o swoich relacjach z ludźmi wokół.

Powinnaś skupić się przede wszystkim na tych najdroższych, bo to niestety oni są tymi, których najpierw zaniedbujemy, bo jesteśmy pewni ich miłości.

Cóż, może to i racja, ale każdej osobie trzeba okazać choć odrobinę manifestowanej czułości.

Czy to twój partner, rodzic, przyjaciel, siostra czy brat. Bądź miły dla ludzi, na których Ci zależy bez żadnego konkretnego powodu!

Szybkie podsumowanie

Godzina lustrzana 23:23 niesie przesłanie miłości, która jest paliwem dla wszelkiego życia i manifestowania miłości, która pokazuje ludziom, że zależy ci na nich bardziej niż jest to już znane.

Okazywanie miłości, dzielenie się i po prostu cieszenie się życiem z tymi najdroższymi wokół jest prawdziwym błogosławieństwem.

Wielu ludzi nie ma już takiej możliwości, ponieważ ich bliscy odeszli lub są inne przeszkody, których mogą doświadczyć.

Chodzi o to, aby być szczęśliwym z powodu relacji, które masz i nie brać ich za pewnik. Miłość, która jest pokazywana i dzielona jest najbardziej przyjemnym aspektem.