Zaznacz stronę
4.9/5 - (69 votes)

 

Zbadajmy teraz naszą lustrzaną godzinę 22:22. Cóż, ta jest rzeczywiście symetryczna i potężna w swojej energii, biorąc pod uwagę, że mamy tutaj liczbę 2 widzianą cztery razy.

Zgodnie z ogólnymi interpretacjami godzin lustrzanych, ta jest przesłaniem osobistej siły i pewności siebie oraz równowagi pomiędzy tymi pojęciami a Twoim stosunkiem do otaczającego świata.

Witaj Nazywam się Bartosz Kazibudzki.

Jestem szamanem i energoterapeutą.

Lustrzane cyfry to wiadomość od Opiekunów, żebyś lepiej poznał swoją duszę.

Chętnie Ci w tym pomogę – ZAPRASZAM >>

Oznacza to, że powinieneś pielęgnować swoje zalety, pozytywne cechy, talenty i umiejętności, ale powinieneś uważać, aby nie stać się zbyt skoncentrowanym na sobie. Powinieneś myśleć o potrzebach innych i zawsze mieć na uwadze, że człowiek jest istotą społeczną.

Niezależnie od tego, jak bardzo introwertyczny z natury jest człowiek, to i tak jest on częścią społeczności ludzi, przynajmniej w skali globalnej, uniwersalnej.

Ważne jest jednak, aby nie zapominać, kim się jest i czego się chce. Oznacza to, że zawsze należy pielęgnować w sobie tolerancję i zrozumienie dla innych, ale też mieć pewne granice.

Każda skrajność jest niebezpieczna, a ta godzina lustra dotyczy właśnie równowagi między tego rodzaju skrajnościami.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć jej przesłanie, przyjrzyjmy się jej symbolicznej, numerycznej części.

Godzina lustrzana 22:22 – symbolika i znaczenie

Najlepiej zrozumiemy tę godzinę lustrzaną poprzez numerologię anielską. Nie musi to być tylko godzina lustrzana, ale ta sama sekwencja liczbowa w innej formie. Ta składa się tylko z liczby 2.

Liczba 2 jest niezwykle potężną liczbą w numerologii (anielskiej). Liczba ta rezonuje z energią równowagi, zrozumienia, pokoju, miłości, dyplomacji, współpracy, przyjaźni, towarzyskości, bezinteresowności i dobroci.

Jednocześnie liczba 2 podkreśla znaczenie dbałości o siebie, stanowczości, osobistej woli i umysłu, elastyczności, ostrożności, wiary, sprawiedliwości, prawości i wiarygodności. Jest to liczba parzysta, liczba par, liczba, która inspiruje równowagę i stabilność. Jej energia jest niesamowicie silna, szczególnie gdy się ją pomnoży, jak tutaj.

Ma jednak negatywną stronę, co należy zauważyć, ponieważ tutaj mamy tylko 2 i nie ma żadnej innej liczby, która mogłaby wpłynąć na jej wibrację.

Wady tej potężnej liczby są przeciwieństwami wszystkich wymienionych powyżej, co może się zdarzyć, gdy mamy tak wiele z jednej cyfry, jak tutaj.

Negatywne aspekty liczby 2 to niezdecydowanie, niezdecydowanie, brak współczucia i empatii, stagnacja, brak elastyczności, pesymistyczne myślenie i zależność.
2222 w astrologii i numerologii

Na szczęście aspekty astrologiczne i numerologiczne mogą pomóc nam znaleźć pozytywny grunt, który pomoże nam zrównoważyć obie strony tej potężnej liczby, a tym samym sprawi, że przesłanie będzie jaśniejsze.

Podtekstem, uzyskanym poprzez numerologię tej sekwencji 2222, jest liczba 8 (2+2+2+2 równa się 8). Liczba 8 jest liczbą pragmatycznego umysłu, stabilności, materialnej pomyślności, wartości własnej, stałości, kontroli, oparcia się na doświadczeniu.

Inspiruje również współczucie, wymiany, wgląd, poleganie i samowystarczalność. Jest to liczba związana z karmą i uniwersalnym prawem przyczynowo-skutkowym. Jest doskonale równoważącą się wibracją pomiędzy dwoma stronami energii 2. Potwierdza to sens powyższego przesłania.

Należy dbać o siebie, pielęgnować swoje talenty, pomysły, dążyć do swoich celów, nie zaniedbując przy tym innych.

Ta lustrzana godzina lub ta sekwencja liczbowa jest jasnym przekazem, który powinien zachęcić Cię do cierpliwego i wyrozumiałego dążenia do celu. Bardzo ważne jest to, że jej energia jest stała, spokojna, bez paniki, wybuchów i tym podobnych.

Jedynym ryzykiem jest popadnięcie w jedną ze skrajności, które pochodzą z energii numeru 2; można stać się zbyt skupionym na sobie lub wręcz przeciwnie, całkowicie zależnym od innych.

Co zrobić, jeśli widzisz 22:22?

Jeśli widzisz liczbę 2222 lub wspomnianą godzinę lustra i ciągle ją widzisz, oznacza to, że jest to czas, aby pomyśleć o swojej obecnej pozycji w życiu, a zwłaszcza o swoich relacjach społecznych.

Zastanów się nad swoimi relacjami z ludźmi w miejscu pracy, czy są osoby, od których za bardzo się uzależniasz lub takie, które wpływają na Twoje zdanie i kształtują je według własnego. Powinieneś pracować nad swoją pewnością siebie i wyróżniać się we własnych sprawach.

Dotyczy to również każdej innej dziedziny życia. Bardzo ważne jest, aby zauważyć, że w przesłaniu 22:22, 22*22 lub 2222 nie chodzi o buntowniczą postawę wobec cudzych pomysłów, działań, decyzji i tak dalej.

Wcale nie, chodzi o zrozumienie lub próbę zrozumienia spraw innych. Chodzi również o możliwość kompromisów. Czasami kompromisy nie wchodzą w grę, ale tolerancja i szacunek powinny pozostać.

Widząc tę liczbę może również oznaczać, że być może powinieneś zmienić swoje nastawienie do ludzi wokół Ciebie, tych, którzy Cię wspierają i troszczą się o Ciebie.

Twoje anioły stróże lub ktokolwiek wysyła ci tę wiadomość, chce obudzić twoją empatyczną naturę, twoją społeczną naturę, przyjazność i otwartość. Chcą, abyś był bardziej elastyczny wobec innych, a także bardziej kochający.

Oczywiście nie musi to dotyczyć dokładnie Twojego przypadku. Pomyśl jednak o swoich bliskich; może rzeczywiście zaniedbałeś ich potrzeby, będąc zbyt skupionym na swoich pomysłach na sukces i pracę, która się z tym wiąże.

Jeśli ciągle widzisz tę liczbę, upewnij się, że sprawdzisz wszystkie proponowane; jesteśmy pewni, że znajdziesz odpowiednie wyjaśnienie.

Szybkie podsumowanie

Na koniec dnia, jeśli nie znajdziesz nic problematycznego, aby powiedzieć, w naszej obecnej sytuacji. Liczba ta powinna być zachęcająca. To inspiruje pozytywną energię i pozytywne myślenie. Oznacza to, że wykonujesz dobrą pracę, będąc zrównoważonym, cierpliwym i spokojnym.

Ta lustrzana godzina rezonuje z energią uniwersalnej harmonii, równowagi i ogólnej stabilności. Przyczynia się do uniwersalnego pokoju poprzez Twój własny przypadek. Pozwól, aby jej pozytywna energia prowadziła Cię i ciesz się życiem takim, jakie jest.

Godzina lustrzana 22:22 często występuje u ludzi, którzy są ogólnie stabilni i cierpliwi w życiu, skoncentrowani i ogólnie dobrze zorganizowani.

Liczba ta pojawia się w czasach, kiedy ich pewność siebie zostaje zachwiana, kiedy zaczynają wątpić w swoje wartości i zaczynają myśleć, że inni mogą wiedzieć lepiej niż oni sami, o sobie.

Ta godzina lustra jest przypomnieniem, że to ty wiesz, co może być najlepsze, ale nie bez uwzględnienia opinii innych.

Mówi też, że to nie Ty wiesz, co jest najlepsze dla innych ludzi. Powinniście być tolerancyjni wobec ich marzeń, pragnień i pomysłów, o ile oczywiście nie są one szkodliwe.

W tej godzinie lustrzanej chodzi w istocie o wzajemne zrozumienie, wymianę energii wszechświata i energii między ludźmi.

Po prostu cudowny przekaz o rzeczach, o których powszechnie tracimy pojęcie, mimo że żyjemy zgodnie z tymi wyobrażeniami.