Zaznacz stronę
5/5 - (2 votes)

Jeśli często widzisz 10:10, kiedy sprawdzasz godzinę i zastanawiasz się, czy nie kryje się za tym ukryta wiadomość, Twoja intuicja jest poprawna. Ufaj, że zostałeś tu poprowadzony, aby dowiedzieć się o znaczeniu 1010, gdy kroczysz swoją ścieżką w tym momencie.

Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że wielokrotne oglądanie numeru 1010 to nie tylko zbieg okoliczności, ponieważ masz głęboką wiedzę, że 1010 to boskie przesłanie dla ciebie. Wszechświat i twój niebiański zespół aniołów i duchowych przewodników chcą, abyś był świadomy, że 1010 jest oznaką działania i ruchu do przodu. Jako liczba aniołów, ogólne znaczenie 1010 dotyczy zbliżania się do wyższego celu w życiu.

Witaj Nazywam się Bartosz Kazibudzki.

Jestem szamanem i energoterapeutą.

Lustrzane cyfry to wiadomość od Opiekunów, żebyś lepiej poznał swoją duszę.

Chętnie Ci w tym pomogę – ZAPRASZAM >>

Zaufaj Wszechświatowi i temu, co dla Ciebie przygotował. Rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu, aw szerszej perspektywie twoje wyższe ja zna najlepszą ścieżkę, która doprowadzi cię do miejsca, w którym powinieneś być. Miej wiarę, że wszystko dzieje się dla Twojej korzyści. I pamiętajcie, Wszechświat w końcu zawsze sam się ułoży.

Pamiętaj, że powtarzający się wzór liczbowy 1010 ma różne znaczenia i ważne jest, aby zaufać swojej intuicyjności i rozeznać, co symbolicznie oznacza dla Ciebie 1010. Kiedy odszyfrujesz tę wiadomość, zdasz sobie sprawę z powodu, dla którego widzisz 1010, i użyjesz tej wiedzy, aby poprowadzić cię na swojej drodze naprzód. Aby pomóc ci w drodze, oto 4 duchowe znaczenia i powody, dla których wszędzie widzisz numer 10:10.

Pierwsze znaczenie 10 10: wszystko pracuje dla twojego najwyższego dobra

Pierwsze dwie cyfry 1 i 0 mają wielkie znaczenie. Numer 1 oznacza wejście w nowy początek, rozpoczęcie od nowa lub otwarcie na nową ścieżkę życia. Z drugiej strony, 0 oznacza wejście w wielką pustkę, gdzie wszystko pochodzi od Stwórcy i wszystko wróci do Stwórcy. Innymi słowy, wejście w znacznie wyższy rezonans, w kierunku podnoszącej się częstotliwości, która jest bliższa boskiej świadomości.

Według Anioła Liczby 101 Doreen Virtue, gdy obie liczby są połączone w 10, ogólnym przesłaniem dla ciebie jest utrzymywanie pozytywnych myśli i cierpliwość, ponieważ wszystko działa dla twojego najwyższego dobra. Gdy zobaczysz liczbę 10 dwukrotnie, oznacza to po prostu, że przesłanie „10” jest silniejsze.

Tak więc, jeśli często widzisz 10:10, ufaj, że Wszechświat działa za kulisami, aby ci pomóc, i bądź otwarty na otrzymanie wszystkiego, czego potrzebujesz do rozwoju twojej duszy.

Drugie znaczenie 10 10: Budzisz się do swojej duchowej jaźni

W miarę jak duchowo wzrastasz na swojej drodze, jesteś w trakcie budzenia się do swojego prawdziwego ja i pamiętasz, że Boski Stwórca jest w tobie i wszędzie wokół ciebie. W tym przypadku 10 10 oznacza, że ​​jesteście gotowi, aby przejść nową ścieżką, która doprowadzi was do osiągnięcia wyższych stanów świadomości, kiedy zaczniecie odkrywać swoją szczególną rolę w tym Wszechświecie.

A kiedy znajdziesz odwagę, by odkryć, kim naprawdę jesteś, będziesz w stanie podnieść zasłonę iluzji i spojrzeć na świat oczami swojego wyższego ja. Będziesz bardziej świadomy tego, co myślisz, co mówisz i co robisz, gdy ogień Stwórcy wypali „starego” ciebie. I właśnie w tym momencie zaczynasz czuć i widzieć swoją duszę z absolutną jasnością.

Trzecie znaczenie 1010: jesteś gotowy do działania

Kiedy jesteście otwarci na otrzymywanie, łączycie się ze Stwórcą i energiami wszechświata. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musisz skupić się na rzeczach, których chcesz doświadczyć w tym życiu.

Musisz wytrwać w tym, czego pragniesz i żyć dla doskonałości. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, upewnij się, że masz zobowiązanie, aby zrobić to dobrze. Bądź wzgórzem, jeśli nie możesz być górą. Jeśli nie możesz być oceanem, bądź jeziorem. To nie rozmiar decyduje o sukcesie, ale bycie najlepszym.

Pamiętaj, że jesteś twórcą własnej rzeczywistości. Twoje myśli stają się słowami, a słowa czynami. Ilekroć widzisz powtórzenie 10:10, przypomina ci się, aby stworzyć to, czego pragnie twoja dusza. Z tym zrozumieniem zdasz sobie sprawę, jak ważne jest skupianie uwagi wyłącznie na rzeczach, które wywołują głęboką radość w środku. A kiedy podążasz za swoją pasją z określonym planem działania, odkryjesz, że zasiane przez Ciebie nasiona zaczną rosnąć.

Czwarte znaczenie 1010: masz pełne wsparcie

Idąc dalej na swojej ścieżce, zaczynasz pamiętać, dlaczego widzisz wzór liczbowy 10:10. W głębi duszy wiecie, że przez cały czas jesteście w pełni wspierani przez istoty świetlne z wyższych wymiarów wibracyjnych. Ilekroć widzisz 10:10, jest to przypomnienie, że pracuje z tobą duchowy zespół – nigdy nie jesteś sam.

Nigdy nie zapominaj, że współtworzysz swoją rzeczywistość i wspiera cię cały Wszechświat. Podejmij działanie, stając się świadomym scenarzystą własnego przeznaczenia. Widok 10:10 przypomina o tym, jak działa Wszechświat i jaką rolę odgrywasz w tym wspaniałym stworzeniu życia. Biorąc odpowiedzialność za swoje życie, zaczynasz tworzyć rzeczy, których pragniesz, zamiast skupiać się na rzeczach, których się boisz.

Co powinieneś zrobić dalej, gdy zobaczysz 1010?

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że Wszechświat chce, abyś szedł naprzód. Amerykański obrońca praw obywatelskich Martin Luther King Jr powiedział kiedyś: „Jeśli nie możesz latać, biegaj. Jeśli nie możesz biegać, chodź. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Nieważne co, ruszaj się”.

Dopóki podejmujesz działanie, idziesz naprzód, niezależnie od błędów. Uczysz się na błędach i tak rośnie twoja dusza.

Cokolwiek dasz swoją energię, wzrośnie, więc miej to na uwadze, gdy następnym razem zobaczysz 10:10. Stajesz się swoim wyższym ja, bardziej świadomym i świadomym swoich myśli. Ostatecznie to twoje przekonania i działania tworzą twoją rzeczywistość. Wszechświat w pełni cię wspiera, więc uczyń swoje życie niesamowitym!